Choď na obsah Choď na menu

výhadzov z Eurovei

Výhadzov z Eurovei

Caute,chalani, stala sa mi neskutočná vec!! Vyhodili ma roboty kvôli tykaniu. Bola tu v obchode "bývala známa"jan,2011 bola sama a prihovoril som sa jej ako predavač ,že sa poznáme z akcii Redbarons a začal som jej tykať .Najprv ma nepoznala potom povedala že áno že chodila s motorkármi, ale na mňa si nepamätá !! S tým skončila debata tu v obchode usmiala sa zakývala /je to aj na kamere/,išla domou , nahuckala na mňa priateľa-muža, že som bol na ňu drzí ,ten sa dorútil do obchodu robiť poriadky a chcel majiteľa .Rozhovor s vedúcim mu nestačil a tak volal do Tag.H. Swiss a žiadal moje vyhodenie ,čo sa aj stalo .Tu je foto z bez.kamery či ju nepoznáte. Rozmýšľam čo sú to za ľudia??? Zatiaľ ma preložili z Eurovei do Polusu lebo nemá kto robiť!!
Dík chalani šparatko

Caute tak predstavte si že po roku sa u mňa v predajni ukázali znovu ty čo podali na mňa sťažnosť do SWISS, čo som si ju pomýlil s Gejzovou frajerkou....,chceli pomoc lebo im neuznali záručnú reklamáciu TagH. hodinky v Galante -odporučil som BUDATEST,,došli obaja ,,hneď som ich nepoznal až keď odchádzali, ona totiž sa hneď vytratila ako ma zbadala a spoznala...., on si tiež spomenul , lebo bol tak hotový že ani nevedeli nadiktovať vlastne číslo tel. keď som vypisoval opravenku , meno,adresu,tel. takže viem kto to je, je to : Fet..... Alexander !!!

A aby toho nebolo dosť znovu ma potrestali dec.2011 že som mu chcel pomôcť s lacnejšou opravou cez Budapes ,za dobru radu zákazníkovi mi zakázali robiť vo firme predavača vid list od vedenia /za dobrotu na žobrotu/ :

 Pan Tham opat urobil nieco nedobre, prevzal hoidnky do opravy,
ktore uz mali raz vyjadrenie od opravara, a nechal poslat do Budapesti.
Zakaznik Fetkovsky Alex. Nemal to robit. Gabor danu opravu rozoberal s
p.Nagyom.   Inac Gabor sa hneva,ze pan Tham tam pracuje  v TH butiku ak
o predavac,ked on povedal,ze ma robit ako druhy clovek iba kvoli bezpecnosti.
Pana Thama casto vidim v Eurovea pracovat, hodi si myslim,ze inde tiez
rovnako maju dovolenky  a su chori atd.  a nepotrebuju tak casto p.Tham
a za nahradnika.  PAN THAM UZ NEMOZE PRACOVAT AKO PREDAVAC V  EUROVEA,
IBA AKO SECURITY CLOVEK. Cize nemoze predavat, ani Reklamacie prijmat ,
a ked pojde druhy clovek z butiku na obed, ako predavac sa tam musi
presunut niekto z WOW.  Toto musite dodrzovat!   Tr.....

 

Ak niekoho zaujíma ešte čo je to robiť vedúceho a konateľa pre súkromníka v obchode,,.....Môj osud spečatil v r. 2007 zákazník  Poliak ktorý si objednal drahé zlate Omegy a chcel platit kartou, kde došla objednávka chceli sme mu volať ale vizitka bola falošná do Anglicka , a tak banka dala avízo aby preverila platiteľa kartou pri platení. Tovar som dovtedy nevydal kým banka nepotvrdila  platbu./Totiž každé 3mesiaca bol pokus o platbu falošnou kartou u nás!!/ Banka však poslala na zákazníka finančnú políciu aby preverila majiteľa karty, ale všetko bolo OK...,, napriek tomu som dostal vyhazov z Polusu a odňatie funkcie vedúceho a konateľa lebo sa moja opatrnosť nepáčila majiteľom.....  NO ,Ale napriek všetkému po 15 rokoch odrobených, som pri odchode do dôchodku dostal peknú pozornosť t.j. mesačný plat + hodinky Mont Blanc Star od majiteľa za čo som vďačný !!

 

Vyhadzov z Euroveii

Datum: 24. 1. 2011
Fotografií: 5
Zložiek: 0
Komentáre: 0